DNS a.s. - distribuce s přidanou hodnotou

Filosofie konference

Social business

Svět se mění. Spontánní rozmach sociálních médií a sociálních sítí v posledních letech dramaticky změnil způsob, jakým komunikujeme a sdílíme názory, obrázky a další obsah s blízkými i zcela cizími lidmi. Nové formy spolupráce a komunikace, jako jsou například blogy, wiki, osobní profily a komunity si razí cestu i do firemního prostředí. Email je mrtev, přichází nový svět spolupráce, tzv. social business.

Na social business je nejzajímavější to, že opravdu funguje, firmám přináží dramatická zlepšení a přitom zaměstnanci si nový způsob komunikace většinou rychle oblíbí. Pokud se na nástroje sociálního businessu podíváme blíže, uvidíme řadu funkcí pro sdílení a vyhledávání dat, správu dokumentů budování znalostí firmy a komunikování se zákazníky. Zkrátka social business je komplexním online komunikačním nástrojem moderní doby.

Technologie však není všechno, social business je hlavně o lidech. Úspěšná adopce social business je převážně o osvojení nových komunikačních forem a změně firemní kultury. Social business ve firmách neimplemetuje IT oddělení, ale ideálně management ve spolupráci s HR, marketingem, obchodem a dalšími oddělěními. Podnikové sociální sítě mohou podstatně změnit nejen váš způsob komunikace a spolupráce, ale i způsob myšlení a firemní kulturu. Najednou budete moci dosahovat dříve netušených možností.

Konference Nový svět firemní spolupráce je tu pro to, aby vám představila přínosy social businessu a ukázala příklady firem, které ho úspěšně využívají.

Co bylo k vidění vloni?

Loňská konference se zabývala zejména tématem online spolupráce a virtuálními týmy. Mezi nejzajímavější a nejlépe hodnocené přednášky patrily:

Záznam některých přednášek včetně prezentací si můžete prohlédnout v rámečcích vpravo nebo na https://slideslive.com/dns/getsocial2012

Get Social na Twitteru

Mnoho zajímavých infomrací, odkazů a blogů s vámi průběžně sdílíme přes Twitter - sledujte účet @getsocial_cz :