DNS a.s. - distribuce s přidanou hodnotou

Partneři konference

IBM

Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě s dlouhou tradicí inovací. Převažující činností IBM v České republice je prodej širokého spektra IT technologií od serverů a systémů pro ukládání dat až po software a IT služby včetně služeb konzultačních. V oblasti social business je společnost IBM uznávána mnoha analyticky jako lídr, který nabízí nejpokročilejší nástroje pro ESN.

Společnost IBM ČR je hlavním partnerem konference.
www.ibm.com/cz

HR kavárna

HR kavarna je portál o byznysu a lidech. HR v názvu znamená human relations. Jsme přesvědčeni ze vše v byznysu stojí a padá na lidech, jejich vztazích, vazbách, plánech, vizích. A pro lidi ve firmách připravujeme náš obsah, který má inspirovat a přinášet jiné pohledy na byznys, management, vedení lidí a ruzné procesy. HR kavárna nemá redaktory a její obsah tvoří lidé, kteří své téma žijí každý den. Každý příspěvek má svého garanta. HR kavárnu spustila a provozuje společnost LMC, která má jako jednu ze svých vizí rozvoj trhu práce. A rozvoj je možný jen tehdy, pokud se my sami budeme rozvíjet.

HR kavárna je hlavním partnerem konference.
www.hrkavarna.cz

DNS

Společnost DNS je největším distributorem s přidanou hodnotou (Value Added Distributor), který na českém trhu zastupuje přední světové výrobce a dodavatele podnikových řešení. V rámci své činnosti společnost pořádá ročně několik desítek konferencí a seminářů, na kterých své obchodní partnery i koncové uživatele seznamuje s novinkami v oblasti IT.

Společnost DNS je hlavním partnerem konference, který zajišťuje organizaci a logistiku akce.
www.dns.cz

 

Deloitte

Společnost Deloitte poskytuje poradenské služby v oblastech strategického podnikového managementu, auditu, daňového, právního a finančního poradenství řadě velkých společností, rychle se rozvíjejícím firmám a veřejným institucím. Spojení znalostí domácího trhu s bohatými zahraničními zkušenostmi umožňuje nabídnout klientům komplexní přístup k jejich potřebám a požadavkům v podobě individuálního řešení. V České republice Deloitte zaměstnává přibližně 750 místních i zahraničních pracovníků, které řídí 33 partnerů.

Společnost Deloitte je partnerem konference.
www.deloitte.cz

 

Koučink centrum

Koučink centrum je společnost, jejímž posláním je šíření myšlenek koučování v ČR i za hranicemi, informování o moderních postupech v oboru, přibližování koučinku v komerčních i nekomerčních projektech, předávání špičkového know-how lidem i firmám v ČR.

Jako partner konference KC pomáhá v doplňování myšlenky a kritických faktorů pro fungování Social Businessu, stejně tak v oslovování zajímavých speakerů a šíření myšlenky konference.
www.koucinkcentrum.cz

 

LMC

Základy společnosti LMC položil Libor Malý již v roce 1996, kdy založil Jobs.cz, jeden z prvních internetových portálů v Česku vůbec. LMC s.r.o.je lídrem českého elektronického trhu práce a expertem poskytujícím komplexní poradenství v oblastech HR Marketingu a Talent Managementu. Již 16 let provozuje nejznámější český pracovní portál Jobs.cz s nabídkou pozic předních zaměstnavatelů.

Společnost v rámci partnerství pomáhá s organizací a zajištěním akce včetně šíření myšlenek.
www.lmc.cz

 

CIO Business World

Měsíčník o nových technologiích a efektivním řízení podnikové informatiky. CIO Business World přináší nejnovější ekonomické trendy a analýzy, praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízí možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů a věnuje se také důsledkům vstupu ČR do EU.

CIO Business World je mediálním partnerem konference.
www.bw.cz